0
Каталог

Бонуси

Кажуть, старий друг краще за нових двох… Як подяка всім, хто цінує нашу роботу, і продукцію, представлену на «віртуальних полицях» інтернет-магазину, ми пропонуємо накопичувальну систему знижок.

З 15.11.13 розпочнеться дисконтна програма. Знижки в нашому інтернет-магазині надаються постійним покупцям, після того, як загальна сума покупок за останні 12 місяців перевищить 3000 грн. Після досягнення цієї суми до замовлень налічується 3% знижка. Після досягнення наступного значення – знижка відповідно збільшується. Замовлення вважається закритим після закінчення терміну можливості обміну (30 днів), знижка збільшується тільки з закритих замовлень. Шкала для отримання знижок:

 

Учасником дисконтної програми може стати кожен зареєстрований користувач. Форма реєстрації на сайті знаходиться у правому верхньому кутку. Незареєстрованим користувачам може бути відмовлено у наданні знижок.

Зверніть увагу!!! Знижки на знижені в ціні товари розраховуються від базової (первісної) ціни. Дія цієї програми не поширюється на продукцію Twins.

Для отримання знижки після виконання умови, вказаних вище, необхідно зробити заявку менеджеру по телефону, або написавши лист на shop@mmastyle.com.ua. Знижка буде додана до вашого облікового запису, і буде враховуватись при кожному вашому замовленні.

Якщо протягом 12 місяців не було здійснено жодної покупки - право на знижку анулюється.

Товари, додані до порівняння
  • та ще декілька товарів () Порівняти
Список бажань
Товар доданий до Вашого
Cписку бажань
Увійдіть на сайт
для того, щоб додавати товари до списку бажань